Zaczynamy akcję Wielkie Odchudzanie! Przygotuj sylwetkę na lato! - Klinika La Perla | Gabinety, Salony, Centrum Medycyny Estetycznej, Chirurgia Plastyczna

Zaczynamy akcję Wielkie Odchudzanie! Przygotuj sylwetkę na lato!

Klinika La Perla

Jak uzyskać i utrzymać szczupłą sylwetkę?

Wiemy doskonale, że zdrowe odżywianie wcale nie musi być nudne, a aktywność fizyczna nie jest karą. Można odnaleźć balans pomiędzy zachowaniem pięknej sylwetki a zjedzeniem kawałka ciasta.

W Klinikach La Perla od lat fascynuje nas piękno i to w każdym wieku. Szukamy najnowszych technologii, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom pacjentów. Wiotka skóra i cellulit? Zwyczajnie nie zgadzamy się na takie problemy, dlatego każdy nasz klient może szybko i skutecznie sposób poprawić swój wygląd i komfort życia.

2020 okazał się dla nas wszystkich wyzwaniem, ale nasz Beauty Expert Kalina Ben Sira nie poddała się tak łatwo. Jako osoba aktywna fizycznie doskonale rozumie, jak ważne jest zachowanie formy i szczupłej sylwetki. Dlatego w Klinikach La Perla pojawiły się rozwiązania, dzięki którym zamknięte siłownie nie są już problemem. Za pomocą niektórych zabiegów można podtrzymać efekty wypracowane wcześniej na siłowni, a nawet Je poprawić. Chcecie wiedzieć, jak to możliwe?

Przedstawiamy SCIZER

Urządzenie Scizer wytwarza i kontroluje ciepło poprzez wykorzystanie energii ultradźwiękowej o wysokiej częstotliwości. Dzięki temu tkanka tłuszczowa w ciele ulega nieinwazyjnemu usunięciu. Scizer to technologia pozwalająca zmniejszyć obwód nawet o cały jeden rozmiar. Jeżeli jeden zabieg sprawi, że uzyskamy wymarzony efekt, to nie trzeba go powtarzać. Czas zabiegu to 30-60 min. Więcej informacji znajdziesz tutaj:

Scizer | Klinika La Perla

Czy wiesz, że zabieg można wzbogacić o THERMOLOGIE!

Technologia Thermologie wykorzystuje podczas zabiegu podciśnienie wzbogacone o efekt termiczny i światło LED. Spośród podobnych urządzeń dostępnych na rynku wyróżnia się tym, że generuje intensywne i przyjemne ciepło. Thermologie powoduje:

 • rozszerzenie naczyń krwionośnych
 • odżywienie skóry
 • detoksykację
 • dotlenienie
 • poprawę metabolizmu

W tkance poddanej zabiegowi rozszerzone naczynia krwionośne dostarczają więcej tlenu i składników odżywczych do komórek i tkanek, zwiększa się przepuszczalność naczyń włosowatych, żył i krążenia limfatycznego, a neurotransmisja bólu się zmniejsza. Dzięki temu efektywność zabiegu osiąga spektakularne efekty na poziomie drenażu limfatycznego, odżywienia i ujędrnienia skóry. W czasie zaledwie kilku sesji można pozbyć się zastojów limfatycznych, uczucia ciężkich nóg i nadmiaru wody. Thermologie jest to zabieg działający w obrębie całego ciała. Dlatego warto łączyć go z wyżej wspomnianym Scizerem, który zwalcza tkankę tłuszczową zlokalizowaną np. w okolicach:

 • ud
 • ramion
 • brzucha
 • bryczesów
 • pośladków

Jednorazowe połączenie tych dwóch zabiegów okazuje się skuteczniejsze niż wylewanie siódmych potów przez tydzień w klubie fitness. Dowiedz się więcej:

Thermologie | Klinika La Perla

A jakby tak podkręcić tempo? Co powiesz na ADIPOLOGIE?

Adipologie generuje skupione i wieloogniskowe fale ultradźwiękowe o niskiej częstotliwości na całej powierzchni głowicy urządzenia, redukując w ten sposób zawartość komórek tłuszczowych bez uszkadzania tkanek. Regeneruje komórki tłuszczowe, przywracając im stan pierwotny sprzed nabycia nadmiernej ilości tłuszczu w nich zawartego. Stymuluje oraz wzmacnia włókna kolagenowe, które otulają komórki tłuszczowe, nie pozwalając im się rozrosnąć. Adipologie wytwarza kontrolowane ciepło dzięki energii ultradźwiękowej i doprowadza je do tkanki tłuszczowej oraz skóry właściwej w celu nieinwazyjnej redukcji:

 • tkanki tłuszczowej
 • cellulitu wodnego
 • cellulitu tłuszczowego

Pierwsze efekty po Adipologie widać od razu, a po 3 tygodniach można zauważyć zmniejszenie obwodów ciała nawet o 4 centymetry! Sprawdź dokładnie, jak to działa:

Adipologie | Klinika La Perla

A jeśli to dla Ciebie wciąż za mało… Liposukcja z pewnością Cię uratuje!

Zabieg liposukcji polega na odessaniu nagromadzonej tkanki tłuszczowej z jednego lub kilku obszarów ciała. Operacja jest szybkim sposobem na wymodelowanie sylwetki i zapewnia radość ze spektakularnego efektu do końca życia. Komórki tłuszczowe usuwane są na zawsze, dzięki czemu tłuszcz w tym miejscu już nigdy nie wraca, nawet pomimo nabrania dodatkowych kilogramów. Tej operacji nie da się porównać z żadnym treningiem – liposukcja jest królową odchudzania. Pozwala na pobranie do trzech litrów czystego tłuszczu z wybranego obszaru, którego można użyć jako naturalnego wypełniacza, np. do piersi. Nawet rok intensywnych treningów na siłowni nie przebiłby takiego efektu!

Dokładny opis zabiegu możesz sprawdzić pod tym linkiem:

Liposukcja | Klinika La Perla

Gama zabiegów modelujących ciało w Klinice La Perla jest najskuteczniejszym rozwiązaniem. Natychmiastowo i bezpiecznie rozprawiamy się z cellulitem i zbędną tkanką tłuszczową. Jeśli jesteś ciekaw, który zabieg jest najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie, umów się na bezpłatną konsultację w jednej z naszych placówek. Znajdujemy się w 9 lokalizacjach w całej Polsce.

Klinika La Perla to kompleksowe wsparcie dla każdego, a metamorfozy wyglądu to nasza specjalność. Nie zapomnij zerknąć na stronę z akcją Wielkie Odchudzanie!

Wróć do bloga

Placówki

Jesteśmy w aż 5 miastach w Polsce! Wybierz najbardziej dogodną dla siebie lokalizację.

Warszawa

Klif
Łowicka
Panorama
SPA Józefów
Wilcza

Kraków

SPA Kraków

Rzeszów

SPA Rzeszów

Bolesławiec

Bolesławiec

Lake Hill

SPA Lake Hill

telefon:

e-mail:

godziny otwarcia: